MareGroup

Řešení na míru

Každá firma má unikátní procesy a potřeby. Uvědomujeme si sílu individuality, a proto nenabízíme univerzální nástroj, kterému byste se museli přizpůsobit. Namísto toho vyvineme řešení na míru, které se plně přizpůsobí Vám a Vašim potřebám!

Efektivní vývoj

Pro efektivní vývoj využíváme modulární platformu Avikana. S touto inovativní technologií urychlujeme proces tvorby nových modulů dle Vašich potřeb, což znamená rychlejší a nákladově efektivnější realizaci. WebRex spolu s Avikanou jsou Vašimi průvodci v digitální transformaci - zajistí Vám integraci externích systémů a poskytnou optimální a bezpečné řešení přímo pro Vaše podnikání.

Řízená implementace

Neztrácejte čas zaškolováním, vše děláme s ohledem na Vaše potřeby. Naše řízená implementace zajišťuje, že celý proces netrvá věčnost. Chceme, aby každý krok byl proveden s maximální efektivitou. Postaráme se o chod a hladký průběh projektu od začátku do samotného konce.

Data v bezpečí

Bezpečnost Vašich dat je pro nás prioritou. S využitím nejmodernějších šifrovacích technologií a pečlivě navržených bezpečnostních protokolů Vám garantujeme, že Vaše cenné informace zůstanou výhradně ve Vašich rukou, chráněny před neoprávněným přístupem či nežádoucím zneužitím.

Jsme mistry integrací

Klientům jsme již naintegrovali stovky externích služeb a díky tomu tak umetli cestu datům potřebným pro správnou komunikaci a chod celé firmy.
​​​

Kompletní seznam integrací

Optimalizujte chytrými nástroji

Digitalizační platforma Avikana

Digitalizace a Automatizace Pro Váš Byznys | Efektivní řešení BI a KPI. Objevte Avikanu – revoluční platformu, která transformuje váš byznys pro...

Delfi.ai

Umělá inteligence, která reaguje na potřeby vašeho podnikání, pomáhá vám objevit vaši úroveň inovací a navrhuje strategické kroky, kterými můžete...

VideoSop

Video školení a systém pro střih videa ve výrobním prostředí.

XR Line Plant Layout

Vizualizace a konfigurace pracovních a provozních prostorů, jako jsou kanceláře a průmyslové závody ve virtuální realitě.

XR Line Showcase

Intuitivnější a rychlejší návrh a plánování díky novému prostorovému vnímání a vizualizaci v reálném čase.

Nejste první, nebuďte
poslední

Digitalizace čím dál rychleji proniká do všech oborů bez ohledu na velikost firem. Odpověď na otázku zda digitalizovat i vaši firmu je předurčená. Jde jen o to, jaký postup zvolit a začít co nejrychleji.
 

245  firem

32  oborů

22  let

 

Chci digitalizovat

Provedeme Vás celým procesem

A jak to probíhá? Je to jednodušší, než si myslíte.

 

   Návrh řešení 

Digitalizace zní jako strašák, ale s námi je to mnohem jednodušší. Rádi vás provedeme celým procesem, vyslechneme vaše potřeby, navrhneme optimální řešení, zpracujeme a naimplementujeme. Vy se nemusíte starat o nic dalšího.

   Realizace

Realizace je jednoduchá. Projekty zvládáme realizovat díky modulárnímu platformnímu řešení výrazně levněji a v kratším čase než je tomu v ostatních případech.

   Podpora

Realizací to nekončí. Po implementaci vám nadále budeme poskytovat nepřetržitou podporu. Zůstaneme pro vás spolehlivým partnerem pro řešení dotazů, problémů či nových požadavků. Neomezujeme se jen na údržbu, ale jsme připraveni řešení dále rozvíjet a přizpůsobovat měnícím se potřebám. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Začněte digitalizovat už dnes

Nebo nám dejte kontakt a my se Vám ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.